Srpen 2011

Korejské herečky

31. srpna 2011 v 18:07 | Maeri |  Korean Actresses
HA JI WON (pravé jméno Jang Hae Rim 전해림)
하지원
herečka, zpěvačka
*28. červen 1979
168 cm
46 kg
Kr. sk.: A
TV Shows: Secret Garden, Hwang Jin Yi...
Filmy: Duelist, My Love By My Side, 100 Days With Mr. Arrogant...
Já: Úžasná herečka. Snad nikdy nepřestanu obdivovat její schopnost v bojových uměních.
Je opravdová herecká hvězda a dosti známá.
KIM SUN AH
김선아
herečka, modelka
*1. říjen 1975
170 cm
50 kg
Kr. sk.: A
TV Shows: Scent of A Woman, City Hall...
Já: Další herecká třída. Opravdu jsem si ji hned zamilovala ^^
LEE YO WON
이요원
herečka
*9. duben 1980
170 cm
48 kg
Kr.sk.: B
Rodina: manžel a dcera
TV Shows: 49 Days, Queen Seon Duk, Bad Love...
Já: Další hvězda. Zaujala mě hned ve 49 Days. Tam si myslím, že byla společně s Nam Gyu Ri výborná :-)

Girl`s Generation - Oh! ♥

30. srpna 2011 v 22:32 | Maeri |  Slast pro mé ucho :D
I když já nijak nevyznávám SNSD, tahle píseň mě prostě dostala. Ano, přiznávám...jsou úžasný ^-^

Ikemen Desu Nééé :"D aneb You`re Beautiful trochu jinak no :D

30. srpna 2011 v 22:28 | Maeri |  Recenze
Mwahahahaááááááááááá a ještě jednou mwahahahahaha xD Tak to je zlý toto :D To je silně hrubé xDDDD To jsem nečekala, že by se zachtělo dělat Japonsku remake na You`re Beautiful :D Ale je to brutálně podobný xD Japonci teda museli vypotit duši :D A mně se to hrozně líbí ^^ Ani nevim proč. Říkám si, nemělo by se mi to líbit, protože You`re Beautiful je mé nej dorama, a tohle je jen nějaká slabá předělávka, ale já si nemůžu pomoct. Za prvý, není to vůbec slabý, naopak je to silný jak něco a předělávka bych si tomu také netroufla říct, akorát je to trochu stručnější, je to takové rychlejší ;•) Prostě nějaké scény trochu zkrátily, ale přiznám se, ani mi to nevadí..ono je to zas o něčem jiném, než aby to bylo úplně stejný.

PŘÍBĚH
Jak už jsem zmínila, příběh nemlich to samý. Skupina A.N.JELL přijmá nového člena, což je převlečená jeptiška za svého bratra. Skupina obsahuje úzkoprsého Rena, až moc přátelského Shoa a trhlého blonďáka Yukiho. A musím konstatovat, že postavy mi přijdou věrohodné.

KOSTÝMY
Tak o tomhle celou dobu mluvím. Je to nesmírně podobné korejské verzi. Hábit Miko, který nosí jako jeptiška, je na stopro ten samej. Ren má svoje hadříky taky v tom stylu, co Tae Kyung a ostatní členové to samo.

HUDBA
Tak tohle mě odrovnalo nejvíc. Ty samé písně, akorát nazpívané japonsky. Musím říct, že to hned dodá ten dojem: "ááá, You`re Beautiful..no joo" :D Jiné jsou tam takové ty podmelodie a ty se mi sakra líbí *-*

Už nevím, co dál k tomu dodat. Snad jen..má to toho japonského ducha :-) Takže bych to nějak neodsuzovala, že je to horší než korejská verze. Je pravda, že korejské a japonské drama jsou dvě odlišné věci a tady máme důkaz přímo na dlani :)) Prostě mě to hrozně zaujalo a moc ráda si osvěžím své nejmilejší dorama, i když v poněkud jiném stylu ;-3
Jo a přijde mi to vtipnější :D

Pár vět k novému designu

28. srpna 2011 v 16:27 | Maeri |  Blá Blá
Inu, potřebovalo to změnu, tak proto :D A MBLAQ tu ještě nebyl, tak proto :D A růžová se mi líbí, tak proto :D
Jo a protože tam Thunder má sukni, tak proto :D (keke, to budou asi nejspíš kaťata :D, ale vypadá to jak sukně, tak proto :DD)

SOAW ♫ OST - You are so beautiful (Junsu)

28. srpna 2011 v 16:23 | Maeri |  Recenze
Ááá, konečně! Dali si pusu!! Yeon Jae a Ji Wook si dali hubana!! ^•^ A hned potom na ně spadl stan xD Sice jejich první pusa byla až v deváté epizodě, vůbec to nevadí...ten stan za to stál xDD
Vy, co se nedíváte na Scent of A Woman asi nepochopíte, o čem to tady blábolím, ale já jsem se musela vyzpovídat :D

♫ OST (SCENT OF A WOMAN) You are so beautiful - Junsu
Ó Bože, to je taková krááása ^-^ Ach, další povedený ost :")Junsu, ty jsi zabiják!! wůhů :DD ♥

Wei Chen ft. Lee Joon & Thunder ♥Runaway♥

28. srpna 2011 v 13:51 | Maeri |  MBLAQ
Šujda šujda, je to zajímavé, ale teď přicházím na chuť Číňanům :3 Nevím, nevím...někdo by řekl, že všichni Asiati jsou stejní, ale to se šeredně plete, protože každý má své kouzlo :DD Jako třeba Wei Chen..ahhh ♥ XD Nebýt liny, asi bych na tohle vůbec nepřišla :DD Takže děkuji :-)
Joon nezapomíná na sexy oční kontakt (vždycky jak přivře ty oči..hůů...ten si teda zahrává s ohněm :D), Thunder zase tajemně přijde a pak tam tajemně stojí xD No nechápu jak jsem si toho mohla všimnout, když celou dobu civím jen a jen na Wei Chena ^^"
Jeden nepěkný komentář na youtube.com:
-i hate weichen`s hair =.=
A já napsala svoje:
-i love weichen`s hair ♥.♥
Jako já tady na něj celou dobu civím a někdo si chce dobírat jeho krásné vlasy, což je jeden z důvodů, proč na něj tak hledím :DDD Tak či tak, mně se moc líbí ^•^ ..a jak krásně zpívá...<3Podle mě příliš krátké :\

Delší verze

Beijing Welcomes You ♥♥

26. srpna 2011 v 21:40 | Maeri |  Slast pro mé ucho :D
Já vím, já vím...je rok 2011...navíc není olympiáda :D Ale univerziáda je xD a v Číně a na ČT4...pro svou obhajobu :D
Jenomže, mně se to tak hrozně líbí...kyááá! Vždycky, když se na to podívám a poslechnu si to hned mám lepší náladu a úsměv na tváři :-) Mně ti Číňané přijdou jako takový milý, přátelský národ a Čína je opravdu nádherná..;) Není divu, že se mi to tak líbí..můj oblíbený herec ..Jackie Chan, můj nejoblíbenější člen Super Junior ..Hangeng..Jang Na Ra, sice korejská herečka, ale výborná zpěvačka a spousta dalších... :DDD Zkrátka a dobře poslouchám to dvakrát denně jako prevenci dobré nálady, taky by vám to neuškodilo ..>.> Ach, Hannie ♥ Kamkoliv přijde, tam zazáří jako sluníčko ^^ (=příklad mírné posedlosti :DD)

•••Scent of A Woman ♥

26. srpna 2011 v 21:06 | Maeri |  Recenze
HMM. TAK TOMUHLE ŘÍKÁM DORAMA SE VŠÍM VŠUDY. ♥
.
Není náhoda, že se to jmenuje stejně jako ten film Scent of A Woman s Al Pacinem, Gabrielle Anwar a Chrisem O`Donnellem. Možná si někteří z vás vybaví tu onu scénu, jak slepý Al Pacino tančí s Gabrielle Anwar tango. No a tady se budeme mít nač dívat, milé dámy (ale i páni ^^).

Jak jsem zmiňovala, že je to se vším všudy... Můžete se těšit na plnohodnotné žhavé, láskyplné momenty. (OMO..nic perverzního!! to ne :DD) Při tom tangu..to jsou chvíle :DD Nechybí hlavní mrcha, pěknej majlant a dramatické a smutné chvilky :\

Děj: Lee Yeon Jae, kdysi sebevědomá šťastná mladá dívka s oběma rodiči. Teď dospělá chodící troska, pracující ve velké cestovní agentuře, kde ji všichni považují za nulu a chovají se k ní téměř nelidským způsobem. Její šéf jí pořád ponižuje, křičí na ni a shazuje přede všemi. Když byla na střední (myslím, že to byla střední) zemřel jí otec na rakovinu. Co se týče vzhledově. Taky na tom není moc dobře. Nosí obří brýle jak moje babička :D Vlasy typicky do culíku a oblečení ze sekáče. Jediná její opora je její dlouholetá kamarádka Hye Won, pracující ve stejné firmě a matka..i když ta se k ní někdy taky nechová moc hezky..ale jenom někdy! Je to přece jen maminka :-)
Ale pozor! V jejím životě se schyluje hned k několika osudovým zlomům.